Pilis Kupa Hegyi Időfutam I. forduló 2018

Pontszámok mindkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Kuba Ronald El.1 OKR Cycles 500
2 Gérnyi Balázs El.1 Superior MTB Team 400
3 Padysák Matus El.1 Cycling Academy 320
4 Nagy Tomás El.1 Brigetio KSE 300
5 Kovács Dávid El.1 Salgótarjáni HKE 280
6 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 260
7 Nagy Ákos El.1   240
8 Budai Zalán El.1 BringAjka KSE 220
9 Kopácsi Attila El.1   200
10 Vicze Gergő El.1   190
11 Ambrus Mihály El.1   180
12 Illés László El.1 EKKE TEAM 170
  El.2 Korcsoport      
1 Tóth Norbert El.2 SAXUM KSC 500
2 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 400
3 Szász Attila El.2   320
4 Varga István El.2 Szingo SE 300
5 Medvid Vjacseszlav El.2   280
6 Mészáros Szabolcs El.2 Kecskeméti Első Sor SE 260
7 Földes Ádám El.2   240
8 Ludvig Csaba El.2   220
9 Sarankó Gergely El.2   200
10 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 190
11 Bradák Péter El.2   180
12 Bánhidy Attila El.2   170
13 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 160
14 Balaskó Milán El.2 Szenyor SZKSE 156
15 Török Bálint El.2   152
16 Cseke Zoltán El.2   148
17 Szrencsik János El.2 Delta Speed Wheel SE 144
18 Banicz Balázs El.2   140
19 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 136
20 Lévai Lóránt El.2 Sólyom Team SE 132
21 Bujtár Róbert El.2   128
  Mast Korcsoport      
1 Rákóczi Viktor Mast Szingo Se 500
2 Antal Attila Mast MERIDA CST Road Team 400
3 Nagy László Mast   320
4 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 300
5 Albert Gergely Mast MS 280
6 Fejes Mihály Mast Green Riders 260
7 Hivessy Zoltán Mast   240
8 Berkes Mészaros János Mast Meditech SC 220
9 Kormosói László Dr. Mast   200
10 Váradi Krisztián Mast KB Autoteam SE 190
11 Reé Balázs Mast Biondo Bike Club 180
12 Rizmajer Antal Mast   170
13 Taligás Tamás Mast Delta Speed Wheel SE 160
14 Zilahy Tibor Mast FaTe Team 156
15 Soltész Csaba Mast   152
16 Mikoczi Geza Mast   148
17 Erki István Mast   144
18 Fagyas Zsolt Dr. Mast Green Riders 140
19 Pintér József Mast Csőváz KSE 136
20 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 132
21 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 128
22 Tüske Zsolt Mast EKKE 124
23 Kalocsa Attila Mast   120
24 Gajer László Mast Mindenkibajnok 116
25 Megyes András Mast   112
25 Solti Ferenc Mast   112
27 Nagy Tibor Mast   104
28 Fagyas László Mast Green Riders 100
29 Forgó Tibor Mast Salgótarjáni HKE 96
30 Magyar János Mast   92
31 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 88
32 Nagy Péter Mast Salgótarjáni HKE 84
33 Katona Csaba Mast   80
34 Vojcsik Viktor Mast Gyömrő Városi Sport Klub 76
35 Racskó Attila Mast   72
36 Kocsis Tibor Mast   68
37 Kiss Attila Mast   64
38 Kiss-Rigó László Mast EKKE 60
39 Bognár Zsolt Mast   58
  Se.1 Korcsoport      
1 Bakos András Se.1 Bakony Bike K.E. 500
2 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 400
3 Hajdu Jenő Se.1 FTC 320
4 Dusa Gábor Se.1   300
5 Pichner József Se.1 VKE-Nelson Pepperl+Fuchs  280
6 Nagy Tibor Se.1 Pápai Bisiklis 260
7 Török László Se.1 Magic Bike 240
8 Lehel László Se.1 Fonyód 220
9 Gall Anthony Se.1 Bakony Bike K.E. 200
10 Héregi Péter Se.1 Brigetio KSE 190
11 Csizmadia Zoltán Se.1   180
12 Dukony Zsolt Se.1   170
13 Budai Sándor Se.1 Gyömrő Városi Sport Klub 160
14 Ecsedi Péter Se.1 ASE Kerékpár 156
15 Szabó Péter Se.1 Green Riders 152
16 Pirityi István Se.1   148
17 John Tuki Se.1   144
18 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 140
19 Takács László Se.1 Szenyor Kerékpáros SZSE 136
20 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 132
  Se.2 Korcsoport      
1 Labancz István Se.2   500
2 Bauer Attila Se.2 ZENGŐ SE 400
3 Adorján András Se.2   320
4 Papp Zoltán Se.2 Salgótarjáni AC 300
5 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 280
6 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 260
7 Steierlein Péter Se.2 Pavé Cycling Academy 240
8 Benkő István Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 220
9 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 200
  Se.3 Korcsoport      
1 Holló Ferenc Se.3   500
2 Andristyák József Se.3 Blue Scorpions-Bendzsó Te 400
3 Tóth László Dr. Se.3   320
4 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 300
  U13 Korcsoport      
1 Hancz Tamás U13 HBMK Hungary 500
2 Bognár Balázs U13 BUISZSE 400
3 Kálmámchey Bulcsú U13   320
4 Balaskó Ádám U13 Szenyor SZKSE 300
5 Bakos Kristóf U13 Bakony Bike K.E. 280
6 Szabó Balázs Gergely U13 BUI SZSE 260
7 Szabo Zsolt U13 BUISZSE 240
  U15 Korcsoport      
1 Tóth Kurucz Áron U15 EKKE TEAM 500
2 Fiala Péter U15 EKKE TEAM 400
3 Molnár Levente U15   320
4 Gulyás Szilveszter U15   300
5 Farkas Máté U15 Szenyor SZKSE 280
6 Kovács Ábel U15   260
7 Lelkes Bence U15 Szenyor SZKSE 240
  U17 Korcsoport      
1 Lepold Zoltán Antal U17 Green Riders 500
2 Drijver Bertold U17 UTE Merida 400
3 Szabados Szabolcs U17 Esztergom Triatlon 320
  U19 Korcsoport      
1 Bakó Ferenc U19 Kecskeméti Első Sor SE 500
2 Monostorí Samu Bendegúz U19 BringAjka KSE 400
3 Madarász Áron U19 Brigetio KSE 320
4 Lakatos Patrik U19 BringAjka KSE 300
5 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 280
  W El Korcsoport      
1 Temela Eszter W El Szingo-Fehérvár 500
2 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 400
3 Horváth Adél W El Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 320
4 Novothny Dorottya W El   300
5 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 280
6 Ábel Melinda W El Biondo Bike Club 260
7 Udvardy Réka W El UTE 240
8 Seres Judit W El Bringa Barátok 220
  W Ms Korcsoport      
1 Benczés Krisztina W Ms Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 500
2 Bordás Eszter W Ms Nutrixxion 400
3 Budai Katalin W Ms Biondo Bike Club 320
4 Havacs Krisztina W Ms Sólyom Team SE 300
  W Se Korcsoport      
1 Nagy Ingrid W Se   500
2 Kis Hedvig W Se OTP TJ 400
3 Gergely Ildikó W Se   320
  WU15 Korcsoport      
1 Németh Bettina Tímea WU15   500
2 Fedor Maja WU15 Tempo-Aqua Se 400
3 Kálmánchey Lili WU15   320
4 Kövesdi Dorina WU15 480 Fit Boys Cycling 300
5 Szabó Gréta Adél WU15 BUI SZSE 280
6 Pohner Gréta WU15 BUI SZSE 260
  WU17 Korcsoport      
1 Bali Sára WU17 Salgótarjáni HKE 500
  WU19 Korcsoport      
1 Hideg Nóra WU19 Szingo Se 500
2 Kotroczo Dorka WU19 Salgótarjáni HKE 400

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu