IX.Pilis Kupa Hegyi Egyéni Időfutam 2017

Pontszámok midkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Kuba Ronald El.1 OKR Cycles 500
2 Nagy Tomás El.1   400
3 Szabó Bálint Solt El.1   320
4 Szilágyi Tamás El.1 Tuttibringa Kaposvár 300
5 Urbán Jakab El.1   280
6 Király Levente El.1   260
7 Nádasdi Máté El.1   240
8 Tavali Dávid El.1   220
9 Baranyai György El.1 FTC 200
10 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 190
11 Nagy Ákos El.1 EKKE 180
12 Vicze Gergő El.1 EKKE TEAM 170
13 Horváth Attila El.1   160
14 Orbán Balázs Ifj. El.1 Esztergom Triatlon 156
15 Markó Dániel El.1   152
  El.2 Korcsoport      
1 Tóth Norbert El.2   500
2 Nagy Bulcsú El.2 Szerpentin K.E. 400
3 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 400
4 Mészáros Zoltán El.2 Bakony Bike K.E. 300
5 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 280
6 Szél Gábor El.2   260
7 Szász Attila El.2   240
8 Kriston Péter El.2 Szélkerék SE 220
9 Medvid Vjacseszlav El.2   200
10 Albert Gergely El.2 MS 190
11 Minczér Péter El.2   180
12 Komlódi Balázs El.2   170
13 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 160
14 Bujtár Róbert El.2   156
15 Csősz Máté El.2 Team Pistabike Pécs 152
16 Hajagos Tamás El.2   148
17 Török Bálint El.2   144
18 Szarvas Krisztián El.2   140
19 Tímár Zsolt El.2   136
20 Sarankó Gergely El.2   132
21 Molnár Attila El.2   128
22 Bradák Péter El.2 Szigetszentmiklósi TK 124
23 Bognár Balázs El.2   120
24 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 116
25 Banicz Balázs El.2   112
26 Nagy Bence El.2 Szigetszentmiklósi TK 108
27 Szabó Márton El.2 Esztergom Triatlon 104
28 Cseke Zoltán El.2   100
29 Fejes Ádám El.2 Szigetszentmiklósi TK 96
30 Szabó Zoltán El.2   92
31 Mesterházy András El.2   88
32 Kiss Attila El.2   84
33 Hessl István El.2 Csőváz KSE 80
34 Csigi Péter El.2 EKKE 76
  Mast Korcsoport      
1 Macsek Zoltán Mast Sólyom Team SE 500
2 Antal Attila Mast   400
3 Vörös Ferenc Mast SZSZKE 320
4 Nagy László Mast   300
5 Dányi Pál Mast Csőváz KSE 280
6 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 260
7 Fejes Mihály Mast Szigetszentmiklósi TK 240
8 Gergely Szabolcs Mast   220
9 Kálmánchey Attila Mast   200
10 Kiss Norbert Mast   200
11 Papp Atilla Mast Meditech SC 180
12 Taligás Tamás Mast Delta Speed Wheel SE 170
13 Fagyas Zsolt Dr. Mast Szigetszentmiklósi TK 160
14 Kiss István Mast Mátra Biker SC 156
15 Váradi Krisztián Mast   152
16 Zilahy Tibor Mast   148
17 Soltész Csaba Mast   144
18 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 140
19 Kojiro Inamori Mast Biondo Bike Club 136
20 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 132
21 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 128
22 Földesi Gábor Mast Crosskovácsi SKE 124
23 Balikó László Mast Szerpentin K.E. 120
24 Besenyei György Mast   116
25 Bíró Tamás Mast Bakony Bike K.E. 112
26 Fedor Viktor Mast Tempo-Aqua Se 108
27 Ecsedi Péter Mast ASE Kerékpár 104
28 Katona Gábor Mast Biondo Bike Club 100
29 Dragovits András Mast   96
30 Katona Csaba Mast   92
31 Csizmadia Zoltán Mast   88
32 Iván Attila Mast   84
33 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 80
34 Pap László Mast   76
35 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 72
36 Udvari Tamás Mast   68
37 Ulicska Csaba Mast   64
38 Papp Mihály Mast Brigetio KSE 60
39 Szabó Zoltán Mast Veloroom-Kecskeméti ES 58
40 Hankó Zoltán Mast   56
41 Fejes Barnabás Mast   54
42 Kovács Gábor Mast Esztergom Triatlon 52
43 Balla György Mast   50
44 Erős Norbert Mast Esztergom Triatlon 48
45 Kajtor László Mast BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 46
46 Soós Ernő Mast Esztergom Triatlon 44
47 Sándor János Mast   42
  Se.1 Korcsoport      
1 Balás Attila Se.1 SZSZKE 500
2 Bakos András Se.1 Bakony Bike K.E. 400
3 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 320
4 Dusa Gábor Se.1   300
5 Gall Anthony Se.1   280
6 Dukony Zsolt Se.1   260
7 Kardos Tibor Se.1 Team PistaBike Pécs 240
8 Baier Tibor Se.1 Tempo Aqua SE 220
9 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 200
10 Pirityi István Se.1   190
11 Barta János Se.1 Esztergom Triatlon 180
12 Török Gábor Tibor Se.1   170
13 Orbán Balázs Se.1 Esztergom Triatlon 160
14 Szabó Péter Se.1   156
15 Takács László Se.1 HBMK Hungary 152
  Se.2 Korcsoport      
1 Labancz István Se.2   500
2 Menyhért Ferenc Se.2 BSMC Filutás 400
3 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 320
4 Adorján András Se.2   300
5 Tóth József Se.2 Biondo Bike Club 280
6 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 260
7 Benkő István Se.2   240
8 Andristyák József Se.2 BSMC Filutás 220
  Se.3 Korcsoport      
1 Holló Ferenc Se.3   500
2 Molnár Sándor Se.3 TEKERGŐK SE 400
3 Tóth László Dr. Se.3   320
4 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 300
  U13 Korcsoport      
1 Fiala Péter U13 EKKE TEAM 500
2 Zsembery Boldizsár U13 TÖRÖKBÁLINTI BMX KLUB 400
3 Bíró Levente U13 Lengyeltóti VSE 320
4 Maros András U13 Team PistaBike Pécs 300
5 Szabó Mihály U13 Esztergom Triatlon 280
6 Szabó Kevin Ramón U13 Lengyeltóti VSE 260
7 Papp Mihály Ifj. U13 Brigetio KSE 240
  U15 Korcsoport      
1 Baier Kristóf U15 Tempo Aqua SE 500
2 Leopold Zoltán Antal U15 Szigetszentmiklósi TK 400
3 Erős Kornél U15 Esztergom Triatlon 320
4 Czirkos Barnabás U15 Team Pistabike Pécs 300
5 Tóth Kurucz Áron U15 EKKE TEAM 280
  U17 Korcsoport      
1 Muskovits Dávid U17 Szingo-Balaton Team 500
2 Lepold Sámuel U17 Szigetszentmiklósi TK 400
3 Darányi Máté U17 Péceli TE Cseuz Ördögei 320
4 Földesi András U17 Crosskovácsi SKE 300
5 Bandi Attila U17 Esztergom Triatlon 280
6 Lászik Mihály U17 Esztergom Triatlon 260
7 Szabados Szabolcs U17 Esztergom Triatlon 240
8 Kovács János U17 Esztergom Triatlon 220
  U19 Korcsoport      
1 Varga Bálint U19 PCCC 500
2 Bakó Ferenc U19 Kecskeméti Első Sor SE 400
3 Fiala Gergely U19 EKKE TEAM 320
4 Kelemen Viktor U19 Esztergom Triatlon 300
5 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 280
6 Stark Péter Bence U19   260
7 Csák Tamás U19 Cube-Csömör 240
8 Marton-Szűcs Gergő U19 Esztergom Triatlon 220
  W El Korcsoport      
1 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 500
2 Novothny Dorottya W El   400
3 GöltlMzelenij Linda W El Pilisi Cross Country Club 320
4 Pek Eszter W El Szerpentin KE 300
5 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 280
6 Fail Boglárka W El Brigetio KSE 260
7 Ősi Eszter Aliz W El   240
8 Törőcsik Etelka W El Esztergom Triatlon 220
9 Orbán Anna W El Esztergom Triatlon 200
10 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 190
11 Rózsavölgyi Éva W El   180
  W Ms Korcsoport      
1 Varga Tímea W Ms ASE Kerékpár 500
2 Kollár Zsuzsi W Ms   400
3 Budai Katalin W Ms   320
4 Kelemen Mónika W Ms Vialand Racing Team 300
5 Havacs Krisztina W Ms Sólyom Team SE 280
6 Kriston Judit W Ms   260
  W Se Korcsoport      
1 Sipos Andrea Dr. W Se   500
2 Szabóné Szeibert Krisztina W Se Veloroom-Kecskeméti ES 400
3 Orbánné Kerekes Kata W Se Esztergom Triatlon 320
4 Gergely Ildikó W Se   300
  WU15 Korcsoport      
1 Fedor Maja WU15 Tempo-Aqua Se 500
2 Szabó Viktória WU15 Tempo Aqua SE 400
3 Kövesdi Dorina WU15 Team PistaBike Pécs 320
4 László Klaudia WU15 Esztergom Triatlon 300
5 Kálmánchey Lili WU15   280
6 Pohner Gréta WU15 Lengyeltóti VSE 260
  WU19 Korcsoport      
1 Hideg Nóra WU19 Szingo Se 500
2 Horváth Adél WU19 Bakony Bike K.E. 400
3 Honos Csenge WU19 FTC 320
4 Kovács Kinga WU19   300
5 Kovács Petra WU19 Győri Atlétikai Club 280

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu